אירועים בטבע
במהלך חייכם, ודאי נוכחתם או שמעתם על אירועים בטבע בסגנונות שונים אשר התקיימו בחלקים שונים בארץ ובוודאי גם ברחבי העולם, אך יש אירועים, ויש אירועים בלתי נשכחים:
חברת "החוף הפקת אירועים" מספקת אירועים בחוף הים ברמה שלא הכרתם עד כה – כאשר החוויה היא פשוט קסומה,
סה"כ מצריכה מהאורחים שלכם להגיע לים, ופתאום להרגיש בפאלם ביץ', קליפורניה!
מעוניינים לדעת מה הסוד שלנו,ומה אתם בתור לקוחות זכאים לקבל מאיתנו?
סקרנים לגלות מה תמצאו אצלנו שלא תוכלו למצוא אצל אף חברת אירועים אחרת?
הרי כמה נקודות מתוך שלל יתרונות שאנו מעמידים לטובת לקוחותינו.

הפקת אירועים בטבע - חתונה בטבע - אירועים בטבע

תפאורה אקסקלוסיבית לכל אירוע בטבע
תפאורה מארגנים מכל הלב או לא מארגנים כלל. כאשר אתם יוצאים בעצמכם לים לאירוע לא רשמי בחוף ציבורי –
השקעה שלכם היא כלכלית: מצטיידים באוהל מהדגם הקטן והפשוט, ובשמשייה מדגם בסיסי באופן יחסי.
אצלנו לא רק שתזכו להגנה מפני השמש, אתם תקבלו תפאורה שיכולה להתחרות גם בתפאורה של אולמות פנים במרכז הארץ: אוהלים לאירועים לבנים מדהימים,

השכרת אוהלים ברמת גימור שטרם ראיתם, וחשוב מכל – פתרונות ריצוף לאירועים מכל סוג: חול ים רדוד, השכרת דשא סינתטי פרוס על החוף, דקים יוקרתיים ועוד.
השכרת ציוד לאירועים - השכרת ריהוט לאירועים , לחברתנו מלאי ציוד ענק הכולל את כל הציוד הנדרש לאירועים בטבע, אצלנו תחסכו הרבה כסף וזמן יקר ,לנו כל הציוד!!!

הפקת אירועים בטבע עם ריהוט  מפואר, מעוצב ונוח

הפקת אירועים בטבע שעומדים בסטנדרטים שלנו, כוללים שולחנות גבוהים לשתייה אלכוהולית ומזיגתה, לצד שולחנות אוכל בגובה בסיסי,
כסאות עץ/פלסיק לצד ספסלי עץ מפוארים עם ריפוד בד משובח ונוח, והכל בהתאמה מלאה לתפאורת הטבע/החוף ולאופי האירוע שהוזמן על ידכם.
הפקת כל סוגי האירועים כגון : הפקת אירועים עיסקיים וימי כיף וגיבוש לחברות בים, אירועים פרטיים, הפקת ימי הולדת בים בטבע, הפקת בר מצווה בים,
הפקת בת מצווה בים, הפקת מסיבות חוף בים, הפקת מסיבת רווקים בים ו בחוף בטבע, הפקת יום הולדת ועוד ועוד ...קייטרינג בהתאמה אישית
כאשר אנו מספקים לכם את החוייה המושלמת עבור
אירועים בטבע, החוויה תכלול בעת הצורך גם קייטרינג בהזמנה אישית. כל תפריטי הקייטרינג שלנו כשרים: ניתן להזמין חבילה המבוססת על קייטרינג בשרי או חלבי לפי בחירתכם. מנות הקייטרינג יותאמו אישית על ידנו, כמובן לפי הוראותיכם ומשאלות לבכם בתחום, וישלימו את האירוע הטבעי שלכם על הצד הטוב ביותר.

מערכות הגברה בטבע
חברת "החוף" מספקת שירותי תקליטנות הכוללים סאונדמן ותקליטן שיהיו ערבים למוזיקה באירוע. מערכת הסאונד איתה אנו עובדים – מן המשובחות בארץ ובעולם, עם רמקולים ומגבר באיכות גבוהה ביותר שיהפכו כל אזור טבעי לחוויה אקוסטית בלתי נשכחת.
למידע נוסף על
הפקת אירועים בטבע – צרו קשר עוד היום