מעוניין להזמין את עובדייך לאירוע גיבוש בלתי נשכח? 
יש לך אורחים מחו"ל ואתה מעוניין לחשוף אותם לסוג אחר של אירוע, זה אשר לא מצריך חליפות ועניבות אלא רק SHORTIES מגניבים של ים וחולצות ספורט?
אירועי חברה בחוף של חברת THE BEACH יפיקו עבורך את המרב! זה אינו רק בילוי בחוף הים, אלא הפיכת הים למתחם אירועים!
כל מה שיש באולם אירועים: הרקדות, פעילויות, מוזיקה ואוכל – יהיה גם כאן,
רק שבאירוע חברה בחוף ניתן יהיה לקפוץ לטבילה במי הים הצוננים ולהירגע באמת, להשתחרר מהשגרה המעיקה ולחזור הביתה אנשים חדשים לגמרי!

אירועי חברה בחוף - ימי גיבוש בחוף - ימי כיף לקבוצות

 הפקת ימי כיף גיבוש וסדנאות בכל הארץ

חברתנו מספקת מגוון רחב ושלל אפשרויות להפקת ימי כיף וגיבוש לחברות ומוסדות, חברת החוף הינה חברת בת של " חוות דור " הממוקמת בחוף דור.
החברה מפעילה מספר אטרקציות הכוללות : טיולי סוסים בחוף דור ,טיולי גיפים בכרמל , סדנאות שטח , קייטרינג כשר ,טיולי אופניים והרבה עוד..
ניתן להתרשם מאתר ופעילויות החברה בכתובת  www.dor-ranch.co.il
 

אירועי חברה בחוף דור

באיזה סוג של אירוע תוכלו גם לרקוד, ולסעוד וגם לקפוץ למקצה שחייה עם האורחים שלכם? רק אירועי חברה בחוף יספקו לכם את החוויה המדהימה ושלל פעילויות – בלוקיישן המבוקש שהינו חוף הים: דשא סינתטי ניתן להשכרה ולפריסה על חולו של החוף, עליו ניתן יהיה להתאים עבורך ריהוט חוף ים מהודר במיוחד הכולל שולחנות וכסאות עץ, פינות זולה מפנקות והכי חשוב –
ריהוט אלטרנטיבי, וקייטרינג מפנק ממש בקו המים..


השכרת אוהלים והצללות לאירועים בחוף
בבואנו לדון באוהלים וחשיבותם עבור אירועי חברה בחוף, עלינו לקחת בחשבון כי כידוע, אירועי חברה רבים טומנים בחובם שהייה בטבע ובים לטווח ארוך, ואנו נספק בשבילך את הלוגיסטיקה הדרושה לשם כך. חברת "החוף" מאפשרת ללקוחותיה לשכור אוהלים המותאמים אישית לאירוע החברה שלך .

מוזיקה והגברה לכל אורך האירוע
במידה ובחרת בכך, האירוע יהיה מלווה בתקליטן בהזמנה אישית, אשר יתקלט מוזיקה מכל הסוגים לפי הזמנתך. הוא ישתמש במערכת סראונד מהמתקדמות בארץ, ומהבולטות בעולם ההגברה. באירוע – אנו נעשה שימוש במיקסים בצורה אומנותית ונדאג לאספקת מוזיקה לפי דרישה, בהתאם לאופיו של כל שלב באירוע.

פעילויות חוף  ואטרקציות לכל הקבוצה
מגוון אפשרויות לפעילויות חוף ומשחקי גיבוש: טיולי גיפים בכרמל ,טיולי אופניים ,טיולי סוסים בחוף דור ,סדנאות שטח , קיאקים ,כדור עף מקצועי
משחקי מים,תחרויות בקבוצות, ירי לייזר ,מתחם טיפולים, הופעות מטובי האמנים בארץ, מסיבת ריקודים ועוד ועוד...קייטרינג לאירועי חברה בהתאמה אישית
אירועי חברה בחוף, או בכל לוקיישן אחר לצורך העניין, דורשים פעמים רבות קייטרינג בהתאמה אישית.
הקייטרינג שנעמיד לרשותכם הנו כשר וניתן להזמין או תפריט בשרי או תפריט חלבי. אנו נדאג לספק עבורך את שירות ההסעדה אשר תראה לנכון להזמין.

לכל המידע על אירועי חברה  וימי גיבוש וכיף לעובדים בחוף וחוויה בלתי נשכחת התקשרו עוד היום :

054-777-0082  או במייל      thebeachpro@gmail.com