חתונה בחוף, בים, בטבע 

הפקת חתונה בחוף הינה אחד מסוגי האירועים הפופולריים ביותר בחברה הישראלית בעת האחרונה ולא בכדי:
אירוע קסום זה נותן תחושה של שינוי בשגרת האולמות הסגורים, ויוצר אווירה חופשית יותר, ורשמית פחות

הפקת חתונה בים - חתונה בחוף - חתונה בחוף דור - חתונה בטבע - הפקת חתונה בטבע - הפקת חתונה חוף

מתככנים הפקת חתונה ביער בטבע או בים ? המיקומים הכי מדהימים, הפקה מ - א ועד - ת

לחברתנו ניסיון רב בהפקת חתונות בטבע ביער ובפרט בחוף הים, אנו נדאג להפיק את אירוע החלומות
במגוון מיקומים עוצרי נשימה, הפקת חתונה בדרום במרכז ובצפון.
מיקומים אפשריים לחתונות  : חתונה בחוף דור, חתונה ביער בן שמן,הפקת  בר מצווה יער עופר, חתונה ביער מצפה מודיעין, חתונה בחוף

מארגני אירועים רבים טועים לחשוב שבשל אווירה זו –הפקת  אירוע בים  קל לארגון מאירוע אולם, ואין צורך בחברת הפקת אירועים. האמת שלא רק שזה לא נכון, אלא דווקא בשל הרגשה מטעה זו – הפקת חתונה בחוף הים נחשבת לאירוע הקשה ביותר לניהול  , התמודדות עם החול כמשטח ריקודים שלאו דווקא מתאים גם לדודות ולדודים, פתרונות תאורה שלא נראים כאילו נלקחו מתוך טיול שנתי של שנות ה-70 ,ולוגיסטיקה הכוללת הורדת ציוד לשטח ואספקת השכרת אוהלים לאירועים  הם לגמרי לא משימה קלה, אבל אצלנו בחברת "החוף הפקת אירועים בטבע" נספק זאת עבורכם בלי שתרגישו כלל בגודל המשימה.

מה שבטוח – ביום כה חגיגי וחשוב כמו הפקת  חתונה בחוף או בים בטבע  – זה לא הזמן לניסוי ותהייה עם פעולות חובבניות והפעלת כל החברים. זה הזמן להתרגש מהשקיעה ולהתמסר לאהבה!

הפקת חתונה בים - בטבע - בחוף – מחוף דור -הפקת חתונה ביער בן שמן מצפה מודיעין ויער עופר בכרמל וגם חתונה אצלכם בבית/ במשק .
כפי שצוין בתחילה, חתונה בים היא אכן חוויה חד פעמית המאפשרת לכם גם ליהנות מחתונה אמיתית בטבע, וגם להנחיל הנאה זו לאורחים שלכם – שוודאי מצפים לשינוי מרענן בהשוואה לחתונה באולם, אליה הורגלו כל השנים. חתונה בחוף מטעמנו כוללת פתרונות אוהלים לאירועים מהטובים בארץ: הצללות ענקיות שיקרו את כך מתחם האירוע, ריהוט משובח המיועד לגני אירועים בחופי ים: השכרת שולחנות וכסאות מעץ צבע לבן, כסאות פלסטיק, ספסלי עץ בצבע טבעי עם ריפוד בד איכותי, ועוד. חתונה בחוף מתקיימת כשברקע – די גיי  יתקלט את שירי החתונה האהובים והמוכרים, והקייטרינג יגיש את מיטב המנות לפני ואחרי מועד החופה. ניתן להזמין קייטרינג בשרי או חלבי כשר בהתאמה אישית.

קצת עלינו
חברת "החוף" הנה חברת הפקת אירועים בטבע המציעה הפקת אירוע חתונה בחוף כחלק ממכלול סוגי האירועים מטעמה.
לחברה מפיקים הטובים ביותר, ציוד לאירועים, קייטרינג בשרי/חלבי כשר כמובן, ציוד הגברה, בר אלכוהול, תאורה, צילום,עיצובים, ועוד ועוד...
החברה עובדת עם מיטב החברות והלקוחות הפרטיים .
פרטיים, ומוסדיים כאחד, ומספקת ערבי וועד, חברה, עובדים, אירועים עסקיים ואישיים,
ומתאימה את הלוגיסטיקה באירוע לאופיו.

אנו החברת הפקות היחידה בארץ המחזיקה מלאי ציוד ענק לאירועים, 
חוסכת פערי תיווך וריצות בין ספקים
.
להזמנה ותיאום הפקת חתונה בחוף, פנו אלינו כעת :

בטלפון : 054-777-0082 או במייל - thebeachpro@gmail.com